Aktuality

 

Darujte "Svatební cestu"! Je to jednoduché! Svého blízkého zaregistrujte, do poznámky v registraci napište "dárek" a kontakt na sebe, my se Vám ozveme a domluvíme se, kam a jak doručíme krásný poukaz. Slibujeme zážitek, na který dlouho nezapomene :-)

Přihlašte se do závodu předem za sníženou cenu, navíc získáte nárok na kvalitní pamětní tričko závodu za poloviční cenu 290 Kč! Provedení a velikost trička zvolíte při registraci.

Vždy jsem se těšil, když mě někde na závodě čekalo tričko. Ne vždy jsem z něj měl radost, ale když bylo kvalitní a hezké, nosil jsem ho rád, hrd a pyšen. A proto jsem se rozhodl nabídnout tričko i vám, kvalitní, hezké a hlavně jen těm, kteří ho chtějí. Pro předem přihlášené pouze za polovinu ceny! Pokud ho tedy...

Po dlouhém jednání byl konečně potvrzen termín druhého ročníku závodu, a to neděle, 14.4.2019! Závod byl posunut o týden nejen kvůli kalendáři SPACu, do kterého byl závod nově zařazen, ale taky pro předpověď počasí na tento termín, která slibuje stejně krásný den jako při prvním ročníku :-)

Po dlouhých debatách na telefonu, Facebooku a mesengeru s různými účastníky závodu jsem se rozhodl zkrátit délku závodu pro kategorii mužů nad 50 let a pro ženy o jeden zaváděcí okruh. Závod tedy bude probíhat takto:

Přidáváme výškový profil trasy závodu bez přidaných okruhů. je naznačen předěl mezi zaváděcím/závěrečným okruhem a hlavním okruhem se sektorem Svatební cesty. Takto si snáze představíte váš profil dle kategorie.