Aktuality

 

Po dlouhých debatách na telefonu, Facebooku a mesengeru s různými účastníky závodu jsem se rozhodl zkrátit délku závodu pro kategorii mužů nad 50 let a pro ženy o jeden zaváděcí okruh. Závod tedy bude probíhat takto:

Přidáváme výškový profil trasy závodu bez přidaných okruhů. je naznačen předěl mezi zaváděcím/závěrečným okruhem a hlavním okruhem se sektorem Svatební cesty. Takto si snáze představíte váš profil dle kategorie.

Ocenit první 3 nebo 5 celkově? Proč potom vyhlašovat kategorie? Pro nás vítěz do 40ti let je stejný vítěz jako v kategorii nad 50 let nebo z žen! Proto si první 3 ze všech kategorií odnesou PRIZE MONEY, krásné poháry a také ceny od sponzorů!

První ročník nemusí vždy znamenat nízkou úroveň.. Zařídili jsme vám neutrální doprovodné vozidlo, které se bude pohybovat za hlavní skupinou a v případě defektu vám nabídne náhradní výplet! Teď ještě vrtulník a Eurosport.. :-)

Každý závodník, který dokončí závod, se může těšit na sladkou tečku v podobě svatebního dortu! A to už se opravdu vyplatí nevzdát a bojovat až do konce. A pro čerstvě oddané páry ideální den, jak ušetřit za svatební cestu.. Tak přijeďte :-)