Dětský cyklokroužek

V sobotu, 8.9.2018 se náš cyklokroužek zúčastní Sportovního dopoledne na Velkém náměstí v Kroměříži. Prezentovat budeme samozřejmě cyklistiku a pokusíme se mezi příchozími dětmi zaujmout nové členy našeho kroužku, přece jen čím větší balík, tím větší pohoda :-) Přijďte se na nás podívat od 09:00, těšíme se na vás!

Na vlastní pěst se vydali kluci Jurákovi v doprovodu rodičů prezentovat náš cyklokroužek do Starého Města u Uherského Hradiště. V konkurenci spousty dětí si vedli perfektně, Tobi vybojoval 2. místo z 21 závodníků, Adam v těžké konkurenci starších kluků statečně bojoval a získal 5. místo ze 14 borců! Perfektní výkon, který mi udělal velkou radost!

Další závod, na který jsme se vydali byl téměř sousední Salašský Drtikol. Trať namotaná na hřišti nebyla nijak těžká, starší děti si ale užili jízdu přes muldy hlíny, nejstarší se krátce podívali i do přilehlého lesa, kde byl krátký ale těžký výjezd a následný sjezd opepřený kořeny a šikmým svahem.

Dalšího závodu se zúčastnili Matěj se Sašou. Čekala je trať parkem Zahájené se startem a cílem na stadionu v BpH. Okruh není nijak záludný, pár zatáček, žádný kopec, o to je pro nás těžší..