Registrace do závodu je aktivní! Přečtěte si důležité informace:

13.07.2021

Několik důležitých informací:

Sice se zpožděním, ale přece! Za zpoždění se velmi omlouváme, boj s úřady byl a ještě bude nelítostný a zdlouhavý, nicméně vše je na nejlepší cestě a my se na vás na všechny těšíme na Svatební cestě!

Dobře zvažte, jestli chcete závodit za kategorii ELITE! Licenci po Vás chtít sice nebudeme, ale tato vypsaná kategorie je pro čistokrevné závoďáky bez rozdílu věku, kteří mají doma poháry naházené v garáži a vocogou jsou tady hlavně prájzmany!

Pokud se chcete přihlásit do kategorie LOVE!, tedy kategorie manželských párů, nejdříve se oba řádně přihlaste a pak se dle instrukcí zařaďte do kategorie LOVE!

Bohužel doba je zlá, všechno je po čertech drahé a sehnat hotovost od sponzorů téměř nemožné, proto jsme se rozhodli stanovit minimální počet přihlášených, který je prozatím stanoven na 300 pro obě trasy celkem. Jen takto je možné pokrýt veškeré náklady, které uspořádat takovouto akci obnáší. Kdo tomu nevěří, ať si to sám zkusí. Dále budeme hledat a vyjednávat, pokud se poštěstí, z limitu slevíme, ale doufáme, že Vás i tak bude dost, vemte kamarády, vemte kamarádky, vemte manželky, vemte každého, kdo si chce užít tento nezapomenutelný a zcela odlišný závod!

Děkujeme za Váš zájem, my jsme tu pro Vás, ale bez Vás bychom být nemohli!