Mapa a profil

 

Mapa a profil třetího ročníku závodu:

Trasa A: 167 km/ 3000m

Trasa A zobrazená v aplikaci Garmin Conect:

Trasa B: 85 km/ 1400 m

Výškový profil závodu:


Z historie závodu:

Výškový profil trasy závodu bez přidaných okruhů. je naznačen předěl mezi zaváděcím/závěrečným okruhem a hlavním okruhem se sektorem Svatební cesty. Takto si snáze představíte váš profil dle kategorie.

Start závodu je na Ranči v Kostelanech. Odsud vyjedete na zaváděcí okruh přes Kostelany do Lhotky, Zlámanky a na křižovatce pod ní se dáte doprava. Přes Lubnou vyjedete do Vrbky a odbočíte doprava na rozcestí Tabarky. Pokračujete doprava do stoupání na Kulu a dále rovně do Kostelan. Tento okruh se jede 2x. Po projetí druhého okruhu odbočíte v...

Mapa nejdelší trasy ke stažení ve formátu GPX:

Přenos do zařízení Garmin: nejdříve soubor stáhněte do telefonu a kliknutím zvolte "otevřít v aplikaci Garmin Connect. Otevře se Vám aplikace Garmin Connect a vy zvolíte "Cyklistika na zpevněné cestě" (můžete zvolit i jinou volbu, to je na vás). Otevře se Vám mapa s trasou, kde si ji můžete různě doupravit, přidat body atd. Kliknutím na "hotovo" mapu uložíte. Následně se Vám v pravém horním rohu zobrazí symbol přenosu do zařízení Garmin. Kliknutím na něj soubor přenesete. V navigaci pak vyberete možnost "Trasy" a zvolíte tuto trasu.